Velikost písma

Zvětšit Zmenšit

Pro pořadatele koncertů

Děkujeme vám za zájem o koncert Keep Smiling Gospelu Orlová.

Rádi k vám přijedeme.

Jsme schopni připravit pro vás program na míru: od krátkých kulturních vložek nebo pětipísničkových vystoupení na festivalech, rozsvěcení vánočních stromů, apod. až po poctivý samostatný půldruhahodinový koncert. Koncertujeme v kostelích, kulturních domech, na venkovních pódiích, firemních večírcích…

Ohledně termínu prosím kontaktujte výbor sboru na mailu ksg(at)keep-smiling.cz. Vzhledem k tomu, že jsme amatérský sbor, musíme koncerty plánovat nejméně 2 měsíce dopředu. V případě koncertů adventních a vánočních bývají termíny obsazeny přibližně v červnu.

Od pořadatelů očekáváme: zamykatelnou šatnu/místnost pro 20 lidí, v případě zimních koncertů v nevytopených prostorách prosíme o horký čaj.

Ozvučení si můžeme zajistit sami. Pokud ozvučení zajišťují pořadatelé, potřebujeme:

– ozvučení sboru (tři kondenzátorové/sborové mikrofony, případně sólový mikrofon pro každého zpěváka)

– 2-4 mikrofony pro sólové zpěváky

– akustická kytara – DI Box/canon

– elektrická kytara – procesor/mono jack

– baskytara – DI Box/canon

– klávesy – stereo DI Box/2x canon

– bicí – dle konkrétního prostoru buď klasická sada (kopák, šroťák, tomy, OH) nebo elektronické bicí (stereo výstup) + OH na činely

Náklady koncertu se odvíjejí od vzdálenosti od Orlové (obvykle jezdíme autobusem), honoráře doprovodných hudebníků a ozvučení. Církvím a neziskovým organizacím a projektům v rámci možností rádi slevíme, ale na druhou stranu prosíme o pochopení, že náklady jsou skutečně vysoké a zaplatit se musí. Navíc koncerty „výdělečné“ nám umožňují občas uspořádat i koncerty dobročinné. Koncerty mimo adventní období jsou levnější.

Díky za spolupráci

SMArt Gospel

Spolupodílíme se na projektu SMArt Gospel - podporujeme rodiny dětí se spinální muskulární atrofií Pomáháme prostřednictvím spolku Kolpingova rodina Smečno: Děkujeme za podporu:
Powered by Wordpress Theme by Sjiamnocna  Přihlásit se