Velikost písma

Zvětšit Zmenšit
Přispět svým komentářem můžete kliknutím sem
sddssd - Odpovědět
Super miejsce.
Marie Kučerová - Odpovědět
Milí zpěváci, děkuji za příjemné pohlazení na duši v podobě koncertu v Šenově. Škoda že čas tak letí, ani se člověk nenaděje a je tu poslední píseň. Přeji vám hodně spokojených posluchačů a krásné písně k oslavě našeho Pána. Vyjádřím to slovy žalmu 128 - Ať vám Hospodin žehná po všechny dny vašeho života.
Eva Jochmanová - Odpovědět
jochmanova@ecoarcz.eu Děkuji za krásný zážitek koncertu v Horní Suché. Byla jsem opravdu překvapena Vaším souborem - máte dobré členy a také sólisty, kterých je tam opravdu hodně. Jsem členkou pěveckého sboru Šárka a na základě Vašeho koncertu máme co dohánět. Tak přeji hodně štěstí a úspěchů - dobrá parta, opravdu
  EditorPetra Prokšová - Odpovědět
  Jsme rádi, že se Vám náš koncert líbil, bylo radost zpívat v tak příjemném prostředí a před tak skvělým publikem. Děkujeme. A i my přejeme Vašemu pěveckému sboru hodně zdaru.
Ilona Urbanová - Odpovědět
Omlouvám se, chybička se vloudila. Ta sbormistryně se mi jaksi přesmykla!
Ilona Urbanová - Odpovědět
Dobrý večer, Dnešní Váš koncert v Horní Suché byl úžasný zážitek. Nádherný repertoár, krásné hlasy,vtipné průvodní slovo. Přeji vám i vaší nové sbormystrini hodně úspěchů v další práci. Za pěvecký sbor Šárka z Horní Suché, Ilona Urbanová. Děkujeme!
  EditorPetra Prokšová - Odpovědět
  Děkujeme za krásné přání a jsme rádi, že jste si náš koncert užila. Doufáme, že se stanete naším příznivcem a přijdete i na naše další vystoupení. Za Keep Smiling Gospel Petra Prokšová
Květa - Odpovědět
Děkuji za krásné chvíle v předvánočním shonu. Krásná hudba a prostředí v kostele Husův sbor v Doubravě.
  EditorPetra Prokšová - Odpovědět
  Děkujeme za projevenou přízeň a doufáme, že se na nás příjdete zase někdy podívat. Přejem Vám krásné Vánoce a šťastný rok 2017. Za Keep Smiling Petra Prokšová.
   Kaydence -
   Hey Millie, thanks for the update. I’m excited getting to hear about the things God is doing in and through you. I&l;8172#l keep praying that God confirms and makes it clear to you what He wants you to be doing.
Bohumila - Odpovědět
Děkuji za Krásný prožítek s Vašeho koncertu u nás ve Spálově !! doufám ,že nebyl poslední !! děkuji Bohuška
  EditorPetra Prokšová - Odpovědět
  Jsme rádi, že se Vám náš koncert líbil, i my jsme se u Vás cítili velice dobře a doufáme, že to nebylo naposledy. Přeji krásné Vánoce a spokojený rok 2017. Za Keep Smiling Petra Prokšová PS: pokud máte nějaké foto z koncertu, můžete mi je, prosím, poslat: proksova.petra@seznam.cz Děkuji
Marta Cerniňáková - Odpovědět
Ahojte všichni.Chodí mi velká spousta dotazů a ohlasů na letošní workshop s Davidem Danielem a Gabi na můj email a tak jsem koukla do návštěvní knihy zda se tam také něco neobjevilo.Tak jen částečně zprostředkovávám znění některých emailů:"ANO, bylo to famózní! Pořádná pecka! Energie prýštila, jak pryskiřice s jarní břízy! BIG DOBRÝ!!!Posílám velké díky všem, že jsem to mohla zažít...Děcka byla to pecka!!!..Naprosto úžasná akce, svítím jak žárovka, tolik mě to nabilo!Děkuji vám všem...Zdravím, byli jste úúúúúúúúúúúžasnííííííííííí...atd. vaše Marta
Vladimír Štreit - Odpovědět
Dobrý den po letech, otevřel jsem Vaše webovky a ke svému překvapení jsem nalezl fungující ukázky v části Poslechněte si. Přenesl jsem se zpátky do května 2013 (to to letí) a vybavily se mi vzpomínky na Vaše turné po východních Čechách. Krása. Tak ať Vám to i nadále báječně zpívá. Vladimír
  EditorOndřejka - Odpovědět
  To je milé, že jste na nás nezapomněl. :-) Děkujeme. :-)
   Roby -
   I go back and forth on moaviationtl things – sometimes they really speak to me, and other times I want to kick them… really hard.That video is priceless! Literally. It’s free! :)
Halina - Odpovědět
Děkuji za koncert v Návsí. Byl to povznášející zážitek, radost se dívat, s jakým nadšením zpíváte a toto umíte přenášet na obecenstvo. Také moderátor byl moc milý a vtipný. Všem moc děkujeme a přejeme hodně zdraví, úspěchů a Božího požehnání ve Vašem zpívání. Jste skvělí. Těšíme se na další setkání
  Suzy - Odpovědět
  What's it take to become a sublime exdeunpor of prose like yourself?
Jiřina - Odpovědět
Děkuji za krásný koncert v Návsí, moc se nám líbil :-) Přejeme mnoho radosti z Vaší služby a Boží požehnání.
MILADA - Odpovědět
Krásného dne přeji :-) Děkuji za krásný koncert v našem kostele ve Velkých Albrechticích dne 3.1.byli jste perfektní. S pozdravem Milada
Pavlína - Odpovědět
Zdravíme všechny zúčastněné a ještě jednou děkujeme za krásný zážitek z dnešního koncertu ve Velkých Albrechticích.Těšíme se na další setkání s vámi všemi.Za rodinu Zajíčkovou, Dobiášovou, Straškovou a Smítalovou - Pavlína
Netřebská Miroslava - Odpovědět
Dobrý den. Dnes jsem byla na vašem koncertě ve vašem domácím prostředí,ve vašem kostelíčku a bylo mi tam mooooc dobře. Na vašem koncertě jsem byla celkem po čtvrté, poprvé to bylo ještě před několika léty v knihovně v Orlové. Pak v Bohumíně a také už i v tom vašem kostelíčku. Vždy je to moc krásné,až povznášející,váš přístup k obecenstvu milý a je vidět , že zpíváte z radostí a ta radost se přenáší i na mne !!! Všem účinkujícím i všem ostatním , kteří se na vašem vystoupení podílejí opravdu ze srdce děkuji a přejí pokojné Vánoce a dobré zdraví a hodně úspěchů ve vašem konání v nadcházejícím roce 2015 ! Ještě jednou děkuji Netřebská
  EditorOndřejka - Odpovědět
  Děkujeme. :-) Jsme vděční za takové fanoušky, jako jste Vy. Také Vám přejeme šťastný nový rok 2015.
Katka - Odpovědět
Ahoj, tak jsem dnes přihlásila na Vámi avizovaný Workshop v říjnu, akorát mi došlo, že mě tedy nebudete mít jak kontaktovat, když z platby, která odejde v pondělí z mého účtu si přečtete jen jméno :-). Těším se v říjnu, alespoň na ty, které jsem poznala letos na Family Gospel Ostrava určitě ;-)
  AdminŠimon - Odpovědět
  Myslím, že pokud bude u platby info, za koho je platba, a pokud jste vyplnila údaje v přihlášce, měl by na vás zbýt telefon nebo email, takže o kontakt bych se nebál :)
Ursula - Odpovědět
Thank you so much for the audience at Linz! You did cure a part of my soul with your heavenly music and voices! And you did proof that doing something with love, trust and joy is more powerful than any strength or darkness! Your warm hearted power and laughing eyes were amazing and contagious. As Hildegard of Bingen said: “Praising the Lord with music out of our heart is the thing we have in common with his angels. It brings peace and love to human being and we can have a stake in heaven already.” You did remind me what mankind is able to do, you did blew spirit into the embers of my heart! Thank you! All the best wishes to you.
Aneta - Odpovědět
Díky, díky, díky ! Vrátili jsme se z vašeho koncertu, který jste měli před chvílí tady u nás v Jindřichově Hradci, plni krásných dojmů a nabiti energií do příštích dní. Byla to nádhera, už dávno jsme neviděli a neslyšeli někoho zpívat s takovou vášní, nadšením, vervou a upřímností jako vás všechny. Ještě jednou moc děkujeme a přesto, že v nás budete ještě dlouho znít, přejeme si vás znovu slyšet a vidět.
Dáša - Odpovědět
Krásný večer, moc děkujeme za dnešní fantastický, energií nabitý koncert v Kaplici. Byli jste pro nás příjemným překvapením a zasloužili byste si kostel plný lidí. Mějte se a smějte se :-)
zdena-a-Jarda - Odpovědět
Máte velice výstižný název. Úsměv nám drží ještě dnes. Dík za krásný koncert v čase adventním a těšíme se na další. Hodně úspěchů a nadšených posluchačů jako jsme my.
Hana - Odpovědět
Děkuji za pěkný zážitek z Vašeho koncertu v Bruntále,a hlavně pánovi co nám pomohl na horu s vozíkem abych mohla Vás poslechnout moc díky Hana :D
Hela - Odpovědět
Děkujeme za skvělou atmosféru při Vašem dnešním krásném koncertu na zámku v Bruntále. A zvlášť poděkování patří panu Štěpánovi, jež nám pomohl se žákyňkou na vozíčku v překonání 3x13 schodů. Přeji všem krásné Vánoce v klidu, míru a spokojenosti prožité, pevné zdraví a spoustu dalších nádherných koncertů.
Daja - Odpovědět
Děkujeme za krásné vystoupení v Bruntále. Byli jsme s manželem na vašem koncertě podruhé. A stejně jako před léty, si opět celé odpoledne zpíváme. Byli jste výborní. :)
Ria - Odpovědět
Dobrý den, velké díky za vaše vystoupení na Třebovickém koláči. Byli jste

výborní. Moc vám fandím. :D
  Ondřejka - Odpovědět
  Mockrát děkujeme. :) Třebovický koláč je úžasná akce, moc si to považujeme. :D
Ondřejka - Odpovědět
Dobrý den, Vladimíre, moc děkujeme za Vaši přízeň i pochvalu. Moc nás to těší, když naše zpívání lidi chytne a líbí s jim to. :) Proto to přeci děláme. :) S těmi autory písní na webu to zkusíme napravit, ale je to trošku časově náročné a asi to nebude tak rychle - prozatím bych Vám je mohla alespoň poslat mejlem, jestli zde necháte adresu (nebojte, potom ten Váš příspěvek s adresou smažu) :) Jinak -na DVD už se pracuje, je to jen trošku zdlouhavé, Váš nápad s nahráním CD v "domácích" podmínkách se určitě pokusíme uskutečnit. :)
Posílám Vám za všechny srdečný pozdrav z Orlové. Ondřejka
  Vladimir - Odpovědět
  Přeji krásný sváteční den,
  tak vidím, že skutečnost předčí i moji fantasii, ono už se rodí DVD.
  Moje mejlová adresa není nic citlivého, abych se zdráhal ji zveřejnit, takže:
  (adresa je již odstraněna)
  A když tady nezůstane viset, tak si jí asi ani nikdo nestihne přečíst. Což mi připomíná, že jsem zabloudil mezi uživatele a narazil jsem na jména, ale podoby v obdélníčcích žádné. No, dá se to pochopit, ani já necítím potřebu "poletovat po drátech celou zeměkoulí a kdo ví kam dál přes wifiny".

  Mimochodem, Liza Littau má víc písní? Patrně ano, když je toho člověk schopen, patrně skládá. A její písně nejsou běžně dostupné? Tedy ona asi bude také pastorkou (používá se vůbec ženský rod?), takže písně nejsou její hlavní obor (už se zase pouštím do spekulací).

  Mnoho zdaru všem. :D
Vladimir - Odpovědět
Úsměvy všem,

beru vážně výzvu k vyjádření názorů na Vašich webovkách.

Internet je úžasný, ale jak se ukázalo, má své meze. Třeba po zadání Liza Littau se objevil odkaz na Facebook, s tím však nekamarádím a nechci to změnit. Jinak se objevilo pár videí, u nich byla jako autorka několika písní, jinak nic. Škoda přeškoda. Na Vašem webu jsou texty písní, autory jsem hledal marně, a protože hlava slouží s výpadky, nevzpomenu si, jak se jmenovala píseň zmíněné Lizy či ona v hávu country - tyto dvě mi utkvěly nejvíc, jistě i další, ale tím se dostávám na tenký led své (ne)paměti. Jistě nešlo jen o tyto dvě skladby, ale řekl bych, že z nich byly nejvíc slyšet možnosti souboru - tedy souznění, barvy, vyzařovaná energie (nechtěně křivdím i jiným skladbám, toho si jsem vědom). Notovali jsme si, že nás po změně režimu nadchly gospelové koncerty sborů z ciziny v kostelech, jenže postupem času se proměnily v celkem komerční akce. Tak s otevřenou pusou koukáme na autentické záznamy sborů, ve kterých se členové setkávají každý týden od dětského věku a zpěv je pro ně jako dýchání.

A napadla mě otázka - byl by problém nazpívat a nahrát písně na CD? Nepomýšlím na nahrávací studio, jistě by stačilo zaznamenat ve Vašem sboru v Orlové, a to s publikem či bez, obé má své plusy a mínusy. Jistě by nebyl problém i v domácích podmínkách vypálit pro začátek řekněme několik desítek kusů a nabídnout je na vystoupeních, dost možná by brzy bylo potřeba zvýšit počty kusů až na stovky. Zásilková služba by už byla komplikací, stejně tak do začátku nezmiňuji DVD. Myslíte, že nápad s CD je úplně nereálná hloupost? Já bych to klidně zkusil.

Tak přeji mnoho zdaru a snad se dočkám i nahrávek, abych si je mohl připomínat. Pokud doplníte k textům písní na webu i autory (i třeba neznámé z onoho 14? či snad 16? století na území dnešního Švýcarska), bude to jen dobře. Děkuji předem.
:) :D 8-)
  Vladimir - Odpovědět
  Odpovím sám sobě vysvětlením - neměl jsem na mysli, že se gospelové koncerty v kostelech proměnily v komerční. Nejprve se z kostelů přestěhovaly jinam a stal se z toho "cirkus" s komerčním pozadím (a proti cirkusu jako takovému nic nemám).
  To jen na vysvětlenou, původně jsem se nevyjádřil přesně. :-o
Vladimir - Odpovědět
Dobrý den všem,
chci poděkovat za krásný koncert - sobota 4.5.2013 se v Lanškrouně vydařila a Vaše vystoupení v Husově domě bylo korunou (tím samozřejmě nemám na mysli naše národní platidlo). Jak to tak bývá, ukázala se relativita času, než jsme se nadáli, byl konec...
Přeji Vám mnoho dalších úžasných koncertů a co nejvíc nadšených posluchačů. Je jen škoda, že jste tak daleko, zmiňované 3 hodiny jízdy jsou docela dost.
:D
Jirka - Odpovědět
Dobrý den,
jen jsem se chtěla zeptat - dívala jsem se na fotografie z Koncertu M. Chodúra+Janáčkovy filharmonie, Ostrava, 5.1.2013. A zaujal mne hoch na sedmé fotografii - blonďáček úplně napravo. Mohu se zeptat, jak se jmenuje? Je to Václav? :-?

Byla bych Vám moc vděčná za Vaši brzkou odpověď!
Děkuji,
Jirka :-o
  Stepan - Odpovědět
  Dobrý den, s tím je trochu problém, ten kluk byl externista, nikdy předtím jsme ho neviděli a ani nikdy potom. Jméno si nepamatuju, ale myslím si, že Václav to nebyl. Ale jistý si tím rozhodně nejsem. Tak se moc omlouvám.
  Lenka - Odpovědět
  Bohužel se musím přidat ke Štěpánovi, také netuším, jak se dotyčný jmenuje, ale dle finančních záznamů by to mohl být Ivo nebo Nikola :-o Snad vám to aspoň tak pomůže.
  Ivo - Odpovědět
  Ahoj,

  byl jsem obeznámen, že se tady na mě někdo ptal. Ivo Morys jméno mé, email: morys.ivo@gmail.com.

  Ať Vám to všem zpívá a ať z toho máte radost! :)
Jarmila-Gieckova - Odpovědět
Na základě pozvání mé spolužačky Jitky jsem navštívila váš koncert 5.1.2013 v Ostravě s Martinem Chodúrem i 6.1. 2013 v Petřvaldě. Byla jsem mile překvapena. 5.1. jste byli rovnocennými partnery s filharmonií - zpívali jste čistě stejně jako orchestr hrál čistě, arr.skladeb vynikající ( zvukově však byl M.Chodúr přebit orchestrem hlavně v první části koncertu a jak mu fandím, tak v sobotu zpíval "pod tónem", škoda...). V neděli jsem se nechala unášet gospelovou hudbou v Petřvaldě a byla jsem nadšena nejen vaší interpretací písní, ale i celkovou atmosférou a příjemnou náladou, která z vás všech vyzařovala. K celkovému dojmu přispělo i sympatické průvodní slovo, veselý dirigent a vyvážené nazvučení celého sboru. Děkuji vám všem za krásné zážitky a přeji hodně úspěchů v roce 2013.
  Stepjan - Odpovědět
  Ani byste neřekla, jak dobře se zpívá pro takovéhle publikum :) Mockrát děkujeme a těšíme se zase někdy na viděnou... až zas nacvičíme něco nového :D
Svobodova-Katerina - Odpovědět
Vrátili jsme se právě s manželem z novoročního koncertu v Petřvaldě-Nádhera,krása.Děkujeme!!!!Přejeme vám všem jen to nejlepší!!!!
laterina-simkova - Odpovědět
Dobrý den, mohu se zeptat, ve kterém petřvaldě máte ten novoroční koncert?Je jich tady více a na té vaší mapě jsem se trochu ztratila.Děkuji a heký den :)
  katerina-simkova - Odpovědět
  Dobrý den, musím přiznat, že dcera neustále spívá a kouká na Vaše vysoupení v našem kostele a je nadšená.Nedělní koncert ještě zvážím, ale něco mi říká, že se ještě uvidíme :) .A do nového roku Vám taky přejeme spoustu úspěchů, čistých tónů a hlavně zdraví :)
  Ondřejka - Odpovědět
  budeme se moc těšit :D
Dasa-Dubska - Odpovědět
Dobrý den, moc děkuji za krásný a silný zážitek z vašeho koncertu s Martinem Chodúrem v Orlové. Při některých písních jsem měla až slzy v očích a když jsem je zavřela, opravdu jsem se cítila, jako v tom vesnickém kostelíčku a zpívali mi andělé. Některé vaše členy znám z LŠU Orlová a je vidět, že netrávili svůj čas marně a vyrostli z nich opravdoví muzikanti. Přeji vám do dalších vystupování spoustu elánu a chuti. Pevně doufám, že vás zase brzy uslyším a uvidím. Ještě jednou moc děkuji.
Krásné svátky a v příštím roce hodně zdraví a úspěchů na dalších koncertech :)
  Lydinka - Odpovědět
  Moc pěkně děkujeme za povzbudivá slova od odborníka. Moc nás těší, že jste si koncert užila a že jsme vám mohli přinést trochu té radosti. Budeme se na Vás na některém našem koncertě těšit. Do nového roku Vám přejeme také pevné zdraví a vše dobré. :)
Katerina-Simkova - Odpovědět
Dobrý den, bylo nám s dcerou velkým potěšením s Vámi absolvovat dva ze tří adventních koncertů, byli jste úžasní.Mrzí nás,že jsme nedorazily za Vámi do orlové, jsme s dcerou nemocné(asi z té kostelní zimy), ale poslali jsme náhradu a už jsem slyšela, že jste byli super.Přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce a při další příležitosti Vás určitě navštívíme.Hezké vánoce :)
  Ondřejka - Odpovědět
  Paní Šimková, byli bychom vás s Magdalénkou moc rádi viděli, ale nevadí, snad se to ještě někdy poštěstí. Hlavně vám oběma přejeme brzké uzdravení. :)
Lenka - Odpovědět
Moc děkujeme za krásné okamžiky v čase předvánočním. Byli jsme na vašem koncertě v evangelickém kostele v Suchdole nad Odrou a moc se nám to líbilo. Z některých melodií nám běhal mráz po zádech (a nebylo to tou zimou ;-) ), jiné zahřály na duši. Přeji pohodu a mnoho úspěchů do dalšího roku.
Marketa - Odpovědět
Před malou chvíli jsme dorazili z vašeho koncertu v Kujavách, bylo to opravdu perfekní, až šel mráz po zádech, zároveň to zahřálo a potěšilo. Kujavský kostel se rozveselil. Opravdu v nás zůstal nepopsatelný pocit - krása!!! Sbor taky sympatický. Přejeme vám hoooodně úspěchů!!!!!!
  Ondřejka - Odpovědět
  Děkujeme mockrát, pro nás to byl taky velmi pozitivní zážitek, byli jste báječné publikum. Pro takové je radost zpívat a my jsme si od vás tu pohodu, radost a spoustu pozitivní energie odnesli také. :) Jsme rádi, že to bylo vzájemné. Snad se zase někdy uvidíme a uslyšíme.
  Ještě jednou děkujeme a přejeme vám šťastné a veselé Vánoce a požehnaný celý příští rok 2013. :)
Katka-a-martin - Odpovědět
Právě jsme se vrátili z ostravského Divadla loutek a díky Vám máme krásný pocit,a všechny starosti jsou najednou,zase na chvilku pryč! :) Moc děkujeme a těšíme se na příště!...jsem úžasní,skvělí... :)
Radus-z-Ovy - Odpovědět
Milý Ondřejko zdravím,
chci se zeptat, zda-li je možná rezervace míst na charit. koncert dne 1. 12., o kterém jsme se dozvěděli z kolujícího emailu. Přijeli by lidi i z Ostravice a nechtějí jezdit zbytečně.
Děkuji
Raduš
  Šimon - Odpovědět
  Zkusím nějak osvětlit, přesto že nejsem Ondřejka ;)
  Podle informací, kterých se mi dostalo, je v té katedrále Božského spasitele něco kolem čtyř tisíc míst, takže s místy asi nebude problém. Co se týče předprodeje žádný není, a vstupné je dobrovolné, nicméně doporučujeme něco kolem 100Kč. Začínáme v 18 hodin, a myslím že tam tak narváno zase nebude, takže klidně pozvěte lidi třeba z Prahy :D 8-) :) .
  Radus-z-Ovy - Odpovědět
  Úžasné, děkuji za info, těšíme se a rozešlu na všechny strany s tímto doplněním.
  Jdu na takovou akci poprvé, tak jsem na Vás zvědavá :-)
  1. 12. na viděnou!
  Ondřejka - Odpovědět
  Děkujeme a těšíme se také. :-o
Dominika - Odpovědět
Dobrý den,
smím se zeptat, k čemu slouží ty šály. které nosíte? Je to nějaký znak křest'anství? nebo pouze vaše "image"? :-/ Pořád nad tím s mou kamarádkou váháme! 8-) 8-)

Tak se mějte krásně a jak už tady někdo napsal, pozdravte našeho bývalého učitele kytary - Rost'u Szeligu...Moc nám chybí jeho fylozofické úvahy a jeho debaty o všem jiném, než o hraní na kytaru a muzice jako takové! 8-) 8-)

Domčuš
  Ondřejka - Odpovědět
  Šály jsou výhradně designovou záležitostí, s křesťanskými symboly nemají vůbec nic společného. :) Na našich adventních koncertech nám například vylepšují "image" vánoční hvědy. A když se podíváte na společnou fotku na úvodní straně, zjistíte, že máme i jednotná trička.
  Rostíka pozdravy určitě potěší.

  Zdravím
  Ondřejka
Liba-D - Odpovědět
Zdravímre na Moravu a ještě jednou móóóc děkujeme za skvělý zážitek v našem kostele..Líba a Hans :)
  Ondřejka - Odpovědět
  Ahojte Libuško a Hansi. Setkání s vámi bylo báječné, moc děkujeme. :)
  Jaundalynn - Odpovědět
  Slam dunkin like Shaquille O'Neal, if he wrote inaitmfrove articles.
DDmSS - Odpovědět
8-)
Chtěly bychom se zeptat, kdy bude další koncert v Bohumíně a jeho okolí? O vánočním čase jsme byly na Vánočním koncertu a MOC se nám to líbilo!
Pozdravte nám pana učitele Rost'u a stále na něj v dobrém vzpomínáme!

Krásný víkend a hodně štěstí v tom, co děláte! Nos nás to těší!

:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :D 8-)
  Ondřejka - Odpovědět
  Zatím nevíme, zkuste občas zkontrolovat náš kalendář akcí. :)
Lucie - Odpovědět
Díky všem za báječný koncert v Těšíně! Bylo to příjemné, povznášející, rozjasňující... prostě vydařené ! :)
Tomecek-Alex - Odpovědět
Děkuji za čtvrteční koncert v Parníku, po 2 letech a byl to opět skvělý zážitek. Koukněte na fotky:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3534114122525&set=a.3534108482384.155186.1562478610&type=1&theater
Alex
Mirek-Sedlacek - Odpovědět
Chtěl bych jen pochválit hezké fotky z Českého Těšína. Ovšem zase mé oko smutní, že tam není logo :-) Pardon.

Přeji mnoho zdaru a fotek s logem :-p
  Šimon - Odpovědět
  Mirku, zaručuji, že jednoho krásného dne doopravdy obdržíš fotografii s logem své domoviny, ale zatím tady najdeš, pouze fotky NORMÁLNÍ :) :-o :D
Pavla-z-workshopu - Odpovědět
Ahoooj,byli jste báječní. A jsem moc ráda, že jsem mohla být aspoň trochu s váma přes ty televizní vlny. Dík moc. Ať se vám daří :)
  Kaedn - Odpovědět
  You are so awesome for helping me solve this myrstey.
tomas - Odpovědět
No lidičky, zase jsme byli s manželkou uneseni...a ty kamery..no daly se vydržet...byl tam vidět, nebo lépe..člověk si nějak lépe uvědomil ten rozdíl mezi materialismem (televize) a duchovnem (vlastní mše).
Zpěvy zase na jedničku, kvartet čím dál lepší!
Děkujeme za obohacující zážitek všem.
manželé Novákovi :)
Tomas - Odpovědět
Paní Hinnerová moc děkuji za upřesnění, budeme se Těšit!
Hezké Vánoce, Tomáš Novák :)
Tomas - Odpovědět
Prosím Vás o upřesnění místa konání Bohoslužby s Vaší účastí 25.12. I na plakátě je uvedeno místo konání Husův dům, ale včera jsem slyšel pozvání do evangelického kostela...Děkuji :)
  DS - Odpovědět
  Ano, také by nás zajímalo! Popř. upřesnit čas!
  Hezké Vánoční svátky a bohatou nadílku! :-)
  :) :) :) :)
  D.
Tomas - Odpovědět
Krásný den přátelé,
chtěl bych Vám všem poděkovat za krásný zážitek jak v sobotu v Šenově, tak i neděli v Bohumíně.
Rozdáváte lidem radost a to se dnes opravdu jen tak nevidí. Tak že Vám všem přeji mnoho zdraví, štěstí a ať Vás zpívání pořád tak baví . A děkuji!

Tomáš Novák s manželkou, maminkou a tchýni :)
P.S. Těšíme se na 25.12...
Pavel - Odpovědět
Dobry den,

během Večera kostelu jsem navštívil vaše vystoupení - bylo to moc pěkné :)

Preji hodne uspechu a radosti,

Pavel
Alenka - Odpovědět
Ahoj, doufám, že vás aspoň někoho stejně jako vloni uvidíme na workshopu s benefičním koncertem pro Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. Termín je 18. - 20. března, cena 700 korun za workshop a vyučující jsou Liza Littau a David Daniel. Oba znáte a věřím, že je rádi uvidíte.
Ondra-z-Lipska - Odpovědět
Hezká videa. Jsou krasná vzpominká vanoční koncertu. :)
Mirek-Sedlacek - Odpovědět
Zdravím všechny členy Keep Smiling Orlová,
právě jsem sestříhal DVD z koncertu v Evangelickém kostele v Ostravě z 22.3.2010. Čili jsem schopen vám ho všem napalit. První DVD bych donesl asi v neděli ráno na faru (doufejte, že nezaspím).

Přeji hezký víkend.

Mirek :)
zaclonka - Odpovědět
Ahojte, zdravim vas, navstivila jsem vase stranky a doufala jsem, ze si treba i poslechnu nejakou ochutnavku :) No, treba priste... Stepane, Lilo, kdybyste chteli noty, tak jich mam ruznych (nektere opravdu moc dobre !!!) spoustu. Tak se ozvete:) A nejlepe se nekdy stavte :)
Stranky mate krasne!
Zaclonka
Ondrejka-OO - Odpovědět
Tak už tam něco málo je, můžeš se kouknout. :D
Nika-Sik - Odpovědět
Děcka, nějake fotky z Loutek by to chtělo!!!:-)
  Della - Odpovědět
  C’est la faute à ce Bray ..heu … Bayon . Baillon, tiens. Quel énervant !Comment est-ce possible de dire de telles bêtises (mais peut-être que PA, en dénco-textualisant ….), bref.Ce Bayon a dû frôler l’overdose de cachous, non ?
Sarka-C - Odpovědět
Zdravím všechny ze sboru, předvánoční koncert 19.12.2009 byl skvělý, moc se mi líbila Magdalénka a Kryštof. Skvělé byly i české texty, byl to hodně dobrý nápad, ale co ty ještěrky na obrázcích?! Nějak jsem to nepochopila, obrázky navozující vánoční atmosféru by byly asi lepší - určitě. Jinak jste moc skvělí a přeji hodně koncertů. :)
Ondrejka - Odpovědět
Ahoj milá fanynko Alčo. :) Děkujeme za povzbudivý přispěvek a také se těšíme. :) Krásné Vánoce a šťastný nový rok. :)
Alca - Odpovědět
Haló haló do Orlové! :) Děkujeme za kráááásný předvánoční koncert a skvělou a povznášející náladu, byli jste opět báječní, měli jste úžasné hosty - Magdalénka byla kouzelná, stejně tak Kryštof (a dva, vlastně Tři králové v libozvučném podání :))) Zkrátka parádička, těšíme se zase někdy na viděnou (a hlavně na slyšenou :)
lydinka - Odpovědět
Ahoj gospeláci, tak po návratu z dirigentského sympozia v Polsku jsem nabita i (zabita) dojmy 8-) .Doufám, že budu schopna všechny dojmy vstřebat a dále používat v praxi. Jinak vám moc děkuji, že vám stálo za to, jet na závěrečný koncert.A doufám, že se vám líbil. Mějte se hezky a papapapapa. :-o
Alca - Odpovědět
Tak o tom vůbec, ale vůůůůbec nepochybuji! :D
Alca - Odpovědět
Ahoooj, báječné zpěvačky a zpěváci v Orlové, koukám, že příští víkend máte nabito - tak doufám, že nám to v sobotu nebo v neděli vyjde a zastihneme vás na některém z krásných kopců, ať už na Helfštýně nebo na Radhošti! ;) Každopádně, co si rozhodně nenecháme ujít, bude váš vánoční koncert, protože právě tam jsem vás loni slyšeli poprvé, a moc se těšíme, až si zase zopáknem tu báječnou atmosféru, bez které by už Vánoce nebyly takové jako ty minulé! ;) Tak trénujte, pilujte hlásky, už se na vás těšíme! :)

Přidat příspěvek

Váše e-mailová adresa je tady v bezpečí, nikdo kromě nás o ní neví :) .

You may use HTML tags eg. <a> <b> <cite> <del> <em> <i> <q> <strike> <strong>

Díky za spolupráci

SMArt Gospel

Spolupodílíme se na projektu SMArt Gospel - podporujeme rodiny dětí se spinální muskulární atrofií Pomáháme prostřednictvím spolku Kolpingova rodina Smečno: Děkujeme za podporu:
Powered by Wordpress Theme by Sjiamnocna  Přihlásit se